Zibro Servisi

Çiğli Zibro Servisi markadan bağımsız özel servis hizmeti vermektedir.

Çiğli Zibro Servisi

Çiğli Zibro Servisi markadan bağımsız özel servis hizmeti vermektedir.

ÇİĞLİ ZİBRO SERVİSİ'NE HOŞGELDİNİZ


  • Hızlı Servis

    Zibro marka ürününüz arıza yaptığında en önemli husus çabukluktur. Çiğli Zibro Servisi gelişen servis ağı sayesinde en hızlı Zibro servis hizmetini sunar.

  • Profesyonel Servis

    Çiğli Zibro Servisi eğitimli personeliyle Zibro kullanıcılarına kaliteli hizmet verir. Değişen her parça ve yapılan işleme 1 yıl parça garantisi veriyoruz.

  • Güvenli Servis

    Çiğli Zibro Servisi özenle seçilmiş müşteri temsilcileri ve güvenilir teknik personeli ile Zibro kullanıcılarının içini rahatlatır.

  • Ekonomik Servis

    Çiğli Zibro Servisi cihazınızın onarımı tamamlanmadan ücret talep etmez. Ödemeyi iş bitiminde nakit veya kredi kartı ile yapabilirsiniz.

0232 326 38 28


Zibro Servisimizden faydalanmak için hemen bizi arayın!

ÖZEL SERVİS

Çiğli Zibro Servisi


Çiğli bölgesinde mobil teknik servisimiz ile 7/24 Zibro Teknik servis hizmetini sunmaktayız.

Çiğli Bölgesinde

İlçede

Mahallede

Doğru teşhis beyaz eşya sektöründe büyük önem taşır. Bunun bilincinde olan teknik personelden hizmet almanın farkını Çiğli Zibro Servisi ile yaşayın.

Zibro cihazınızda doğru onarım için profesyonel Çiğli Zibro Servisimizi arayın.

0232 326 38 28

Çiğli Zibro Servis Ekibimiz

Çiğli Zibro Servisi, profesyonel ekibiyle kaliteli onarım sunar; problemin tekrarlanmaması için ayrıntıları gözden geçirir.

Çiğli Zibro Servis ekiplerimiz küçük ev aletleri, ocak, fırın, çamaşır ve bulaşık makineleri, buzdolabı ve derin dondurucuları hızlı şekilde onarır.

Bakım ya da onarım gerektiren Zibro ev aletlerinizi zibro servis ekiplerimiz kapınızdan alıp teslim eder.

Çiğli Zibro Servisleri


HIZLI VE GÜVENİLİR SERVİS HİZMETİNİ ALMAK İÇİN BİZİ ARAYIN 0232 326 38 28

Zibro beyaz eşyalarınızın bakımını yaptırmayı unutmayın! Buzdolabı, fırın, çamaşır ve bulaşık makinenizin bakımını yaptırmayı unutmayın...

Zibro çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, mikrodalga, buzdolabı, davlumbaz ve diğer beyaz eşyanızın arızasında servisimiz bakım ve onarım işlemlerini titizlikle yapmaktadır.



İzmir Zibro Servisi Hizmet Bölgeleri


Hizmet Mahalleleri

Çiğli Mahallelerinde Zibro Servisi


Çiğli ilçesinin mahallelerinde Zibro cihazlar için markadan bağımsız özel servis hizmeti veriyoruz. Randevu ve bilgi için 0232 326 38 28 hattımızı arayın.

Ahmet EfendiMah. Ahmet Taner KışlalıMah. AtatürkMah. AtaşehirMah. AydınlıkevlerMah. BalatçıkMah. CumhuriyetMah. EgekentMah. EsentepeMah. Evka-2Mah. Evka-5Mah. Evka-6Mah. GüzeltepeMah. HarmandalıMah. KaklıçMah. KöyiçiMah. Küçük ÇiğliMah. MaltepeMah. Sasallı MerkezMah. Uğur MumcuMah. YakakentMah. Yeni MahalleMah. ÇağdaşMah. İnönüMah. İzkentMah. ŞirintepeMah.

Çiğli — 26 mahallede Zibro özel servis

Sıkça Sorulan Sorular

Çiğli Zibro Servisi — Sık Sorulan Sorular


Çiğli Zibro Servisi yetkili servis midir?

Çiğli Zibro Servisi yetkili servis değildir; markadan bağımsız özel servis olarak yerinde teknik destek sunar.

Çiğli Zibro Servisi telefon numarası nedir?

Çiğli Zibro Servisi iletişim numarası 0232 326 38 28 dir. Haftanın her günü arayarak randevu oluşturabilirsiniz.

Çiğli Zibro Servisi aynı gün gelir mi?

Çiğli bölgesinde aynı gün yerinde servis planlaması hedeflenir; acil kayıtlar önceliklendirilir.

Çiğli Zibro servisi hangi cihazlara bakıyor?

Çiğli Zibro Servisi, Zibro marka buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kombi, klima ve televizyon cihazlarına yerinde müdahale eder.

Garanti kapsamındaki Zibro cihazlara bakıyor musunuz?

Garantisi devam eden cihazlarda üretici yetkili servis yönlendirmesi önerilir; garantisi bitmiş Zibro cihazlara özel servis hizmeti verilir.

Çiğli mahallelerinde Zibro servisi var mı?

Evet. Çiğli ilçesindeki mahallelerde Zibro cihazlar için markadan bağımsız özel servis planlanır.

Daha fazla bilgi için 0232 326 38 28 hattımızı arayın.

Özel Servis Hattı 0232 326 38 28 Şuanda Açık Ara